KŪRYBATORIJA skelbia intensyvios kūrybinės rezidencijos konkursą!

2024 05 22

Lietuvos nacionalinio muziejaus filialo Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje veikianti kūrybinė rezidencijų erdvė

Rezidencijos laikas: 2024 m. birželio 12–15 d.

Rezidencijos adresas: Vytauto g. 23A, LT 00135 Palanga

Rezidencija skirta: muziejuose dirbantiems ir bendrakūroje su muziejais kuriantiems edukatoriams, kūrybininkams, ekskursijų vedėjams, kultūros mediatoriams.

Rezidencijų metu: rezidentai turės galimybę gyventi ir kurti, stiprinti kompetencijas, reikalingas dirbant su specialių poreikių grupėmis, bendradarbiauti su mentoriais, keistis vertinga patirtimi su kolegomis, megzti kūrybinius ryšius tolimesniam bendradarbiavimui, kurti patirtines edukacijas, pritaikytas žmonėms su negalia. Sukurtos edukacijos bus pristatytos Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejaus lankytojams.

Dalyvavimo konkurse sąlygos:

  • Rezidencijos konkurse gali dalyvauti šiuo metu muziejuose dirbantys edukatoriai, kūrybininkai arba specialistai, kuriantys edukacijas muziejams visoje Lietuvoje.
  • Norintys dalyvauti rezidencijos konkurse turi pateikti trumpą savo profesinės veiklos aprašymą ir motyvacinį laišką el.paštu [email protected] iki 2024 m. birželio 3 d. Organizatoriai iki birželio 5 d. susisieks su atrinktais kandidatais ir pateiks tolimesnę informaciją.

Rezidavimo sąlygos:

  • Atrinkti dalyviai turės sumokėti rezidencijos mokestį 30 Eurų (trisdešimt eurų).
  • Rezidencijos dalyviams suteikiamas apgyvendinimas (dviviečiai kambariai, bendras dušas, virtuvėlė), patalynė. Transporto, maitinimosi ir kt. išlaidų padengimu rūpinasi patys rezidentai.
  • Rezidentai dalyvaus kūrybiniuose mokymuose, kuriuos ves patyrę mentoriai (viso: 8 val.).
  • Rezidentams suteikiamos poilsio ir darbo erdvės, galimybė naudotis turimais muziejaus resursais (spausdintuvu, videoprojektoriumi ir kt.).
  • Rezidencija įsikūrusi Lietuvos kurorte Palangoje, 200 metrų atstumu nuo Baltijos jūros, smėlio kopų, pušyno.

Plačiau apie rezidavimo sąlygas: spausti čia.

Kontaktai pasiteirauti: el.p.: [email protected], tel. +370 612 86114