D. U. K.

Bilietai parduodami kiekvieno muziejaus padalinio kasoje – galėsite atsiskaityti ir banko kortele, ir grynaisiais pinigais. Padalinių bilietų kainas ir darbo laiką galite rasti čia: lnm.lt/muziejai.

Taikomos nuolaidas ir informacija apie nemokamą ekspozicijų ir parodų lankymą: nemokamas lankymas; lankymas su nuolaida.

Bilietus į visas muziejaus ekspozicijas ir parodas taip pat galite įsigyti ir internetu: bilietai.lnm.lt.

Visi muziejaus padaliniai siūlo įvairius edukacinius užsiėmimus organizuotoms mokinių grupėms. Į juos turite registruotis iš anksto. Daugiau informacijos rasite: lnm.lt/edukacija. Jei norite užsisakyti individualų edukacinį užsiėmimą, kreipkitės el. paštu .

Edukaciniai užsiėmimai šeimoms rengiami savaitgaliais, apie juos skelbiame muziejaus svetainėje ir socialiniuose tinkluose.

Organizuotos grupės (iki 25 asmenų) į ekskursijas registruojamos iš anksto. Informacija teikiama kiekviename muziejaus padalinyje, kontaktus rasite: lnm.lt/muziejai.

Daugiau informacijos apie siūlomas ekskursijas: spausti čia.

Lietuvos nacionalinis muziejus stengiasi kurti aplinką, palankią lankytis žmonėms, turintiems negalią ar specialiųjų poreikių. Istorijų namuose, Senajame arsenale, Signatarų namuose, Vinco Kudirkos muziejuje veikia specialūs liftai judėjimo negalią turintiems žmonėms. Vilniaus gynybinės sienos bastėjoje įrengti du atskiri privažiavimai, leidžiantys lankytojams su judėjimo negalia pasiekti muziejaus požemius ir apžvalgos aikštelę.

Vilniaus gynybinės sienos bastėjoje ir Senajame arsenale dalis informacijos apie ekspoziciją pateikiama Brailio raštu. Vilniaus gynybinės sienos bastėjoje ir Kazio Varnelio namuose-muziejuje veikia videogidai lietuvių gestų kalba lankytojams, turintiems klausos negalią.

Parengtos penkios socialinės istorijos – Vilniaus gynybinės sienos bastėjos, Kazio Varnelio namų-muziejaus, Signatarų namų, Senojo arsenalo ir Gedimino pilies bokšto – kurios padės tėvams, auginantiems autizmo spektro sutrikimų turinčius vaikus, prieš apsilankymą susipažinti su muziejaus erdvėmis. Daugiau informacijos rasite: lnm.lt/muziejai.

Kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį visuose Lietuvos nacionalinio muziejaus padaliniuose galima lankytis nemokamai. Iš anksto registruotis nereikia, muziejaus kasoje turėsite pasiimti nemokamą bilietą, su kuriuo bus galima įeiti į visas muziejaus ekspozicijų erdves.

Primename, kad, likus pusvalandžiui iki muziejaus darbo pabaigos, lankytojai nebeleidžiami. Padalinių darbo laikus rasite: lnm.lt/muziejai.

Muziejaus suvenyrų ir leidžiamų knygų galite įsigyti visuose muziejaus padaliniuose esančiose kasose ir informacijos centruose, taip pat ir internetu: knygynas.lnm.lt.

Deja, dėl lankytojų srautų ir saugumo lankytojai su gyvūnais į muziejų nėra įleidžiami.

Dalis Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinių (Istorijų namai, Senasis arsenalas, Vilniaus gynybinės sienos bastėja, Gedimino pilies bokštas) turi audiogidus, kuriais galėsite pasinaudoti nemokamai.

Lietuvos nacionalinio muziejaus lankytojų aptarnavimo tvarka: spausti čia.