Jono Basanavičiaus gimtinė parodoje ADVENTUR 2023

2023 01 26

Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinys Jono Basanavičiaus gimtinė dalyvaus tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2023!

Sausio 27 d. nuo 11 iki 16 val. mus rasite Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, 3 salėje įsikūrusiame stende „Pažink Lietuvą“ 3.26 vietoje.

Kviečiame užsukti ir susipažinti su Jono Basanavičiaus gimtinėje vykstančiomis edukacinėmis veiklomis, kultūriniais renginiais, bendradarbiavimo galimybėmis. Atsivešime iš Lietuvos tautinio atgimimo ąžuolyne surinktų gilių pagamintos gilių kavos. Suskubkite aplankyti stendą, nes mūsų kava tikrai labai skani ir visiems jos gali neužtekti.

10-oji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda Adventur šiais metais kviečia su šūkiu „Švęskime kelionę“, todėl atvykę į parodą rasite vieningą Suvalkijos stendą, kuriame Vilkaviškio, Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Marijampolės ir Šakių rajonų turizmo srities atstovai kvies atrasti svetingą Sūduvos kraštą. O juk švęsti galima labai įvairiai, todėl čia atrasite įvairių pasiūlymų architektūros, gamtos, istorijos, aktyvių pramogų mėgėjams. Netruks ir įvairiausių žaidimų, prizų bei degustacijų.

Daugiau apie parodą: spausti čia.

Jono Basanaviciaus Gimtine Adventur 2 Scaled