Liepos 6-ąją – šventinė bilieto kaina ir renginiai šeimoms

2022 06 28

Liepos 6-ąją Lietuvos nacionalinis muziejus tradiciškai minės ne tik Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo, bet ir Tautinio kostiumo dieną.

Šią dieną lankytojus įprastu darbo laiku priims visi Lietuvos nacionalinio muziejaus padaliniai (išskyrus Kazio Varnelio namus-muziejų ir Gedimino pilies bokštą, šis muziejus nedirbs), o juos aplankyti bus galima už šventinę kainą – su 50 procentų nuolaida. Lankytojai taip pat galės rinktis iš begalės nemokamų ekskursijų, kūrybinių dirbtuvių ir edukacijų šeimoms.

Senasis arsenalas pakvies nusikelti į praeitį ir tapti Baltų ainiais – bus galima pakilnoti kario kalaviją ir pasipuošti beveik tūkstantmečio senumo kostiumų kopijomis, Naujasis arsenalas šia proga rengia teatralizuotą žaidimą „Mindaugo karūnacija“ ir kūrybines apyrankių pynimo tautinio kostiumo spalvomis dirbtuves. Suaugusieji kviečiami į teminę Signatarų namų ekskursiją „Ar galėjo Lietuva turėti Mindaugą II?“.

Lietuvos himno gimtinė Liepos 6-ąją minės ypatingai – visą dieną miestelyje vyks renginiai, kurių bendraorganizatorius Vinco Kudirkos muziejus kvies į renginius šeimai ir suaugusiesiems.
Poilsiaujantys prie jūros taip pat neliks be specialių renginių – Palangos Jono Šliūpo muziejus net dvi dienas kvies į renginius: liepos 6 d. vyks kūrybinės dirbtuvės šeimoms muziejaus kiemelyje, o liepos 7 d. Palangos paplūdimyje vyks archeologinių kasinėjimų simuliacija.

Informaciją apie visus renginius ir nuorodą registracijai rasite adresu: spausti čia

Karalius Mindaugas Ir Valstybes Susidarymas Scaled