Kvietimas prisijungti prie Europos archeologijos dienų Lietuvoje renginių organizavimo

2022 02 11

Lietuvos nacionalinis muziejus, Lietuvos archeologijos draugija, Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos, Vilniaus universiteto Istorijos fakultetas ir Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas kviečia aktyviai dalyvauti organizuojant ir įgyvendinant Europos archeologijos dienas, kurios vyks 2022 m. birželio 17–19 d. visoje Lietuvoje.

Prie šios tarptautinės iniciatyvos kviečiamos jungtis visos privačios ir viešos institucijos, veikiančios archeologinio paveldo tyrimų, išsaugojimo ir sklaidos srityse, taip pat archeologinio paveldo tyrėjai, įvairios bendruomenės, besirūpinančios archeologinio paveldo išsaugojimu, pažinimu ir perteikimu visuomenei.

Europos archeologijos dienos – tai tarptautinė iniciatyva, kviečianti įgyvendinti archeologijos paveldo pažinimui ir populiarinimui skirtas veiklas siekiant profesionaliai, inovatyviai ir originaliai pristatyti šalies archeologinį paveldą plačiajai Lietuvos ir užsienio visuomenei. Šios dienos minimos visoje Europoje kiekvienų metų birželio mėnesio viduryje.

Išsamų kvietimą rasite adresu: spausti čia

Organizuojamų veiklų lentelę pildymui rasite adresu: spausti čia

Norinčius dalyvauti šių metų Europos archeologijos dienose prašome susisiekti iki balandžio 30 d.

Renginiai Archeologijos Dienos Lietuva Scaled