Erasmus+ projektas „Photokick. Photography for Communities: Creativity, knowledge, and inclusion“

2022 08 09

Rugpjūčio 3-4 d. Istorijų namuose vyko Erasmus+ projekto „Photokick. Photography for Communities: Creativity, knowledge, and inclusion“ tarptautinis susitikimas.

Tarptautinio susitikimo metu buvo aptarti projekto įgyvendinimo etapai, suplanuoti tolimesni susitikimai, darbų eiga, taip pat susipažinta su Lietuvos nacionalinio muziejaus padaliniais – Gedimino pilies bokštu ir Istorijų namais, aplankyta paroda „KovotoJOS XIX-XX“. Pranešimą apie parodų kūrimą skaitė Lietuvos nacionalinio muziejaus parodų koordinatorė Simona Širvydaitė-Šliūpienė.

Projekto tikslas – bendradarbiauti su partneriais įvairiose Europos šalyse kultūros ir suaugusiųjų švietimo srityje, dalintis gerąja patirtimi, skatinti bendruomenių įsitraukimą į mokymosi visą gyvenimą veiklas. Projekto metu bus sukurtos „Edukacinių parodų kūrimo gairės“ bei „Edukacinė fotografijos paroda“.

Projekto iniciatorius– Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka.

Projekto partneriai – Lietuvos nacionalinis muziejus, Vengrijos nacionalinis muziejus (Vengrija), Kuldigos Meno ir technologijų centras (Latvija), nevyriausybinė organizacija „ESPACIO ROJO“ (Ispanija) dirbanti meno ir sklaidos srityje , Meno, kultūros ir edukacinių programų asociacija „EPEKA“ (Slovėnija).

Aktualija Erasmus Projektas Photokick 8 Scaled