Pabėgimo kambario žaidimas „Dingusi signatarų dovana“

  • Pilies g. 26, Vilnius
  • Trukmė 1 val.
  • Grupės dydis iki 6 asm.
  • Suaugusieji
  • Šeimos
  • Proginės veiklos
  • Edukacinis užsiėmimas
  • 30 Eur grupei

Įsivaizduokite, kad kelionės laiku tapo įmanomos, o tokių kelionių portalai veikia įvairiose Vilniaus vietose. Signatarų namų portalas, atsivėręs šimtamečiuose muziejaus rūsiuose, jus gali nukelti į 1917 m. lapkričio mėnesį, kuomet 66-ąjį gimtadienį šventė daktaras Jonas Basanavičius. Kiti Lietuvos Tarybos nariai šiam gimtadieniui ilgai ir nelengvai rinko ypatingą dovaną, kuri, praėjus šimtui metų, atsidūrė muziejaus ekspozicijoje. Tačiau viena padykusi katė ėmė ir nukniaukė dovaną iš ekspozicijos, įsmuko į kelionės laiku portalą ir dabar gresia visiškas chaosas! Padėkite muziejaus darbuotojams išsaugoti laiko tęstinumą, susigrąžinti J. Basanavičiaus dovaną ir išvengti sunkiai įsivaizduojamos painiavos.

60 minučių trukmės žaidime jūs narpliosite įvairius galvosūkius, ieškosite paslėptų daiktų ir laiką leisite išskirtinėje aplinkoje – šimtamečiuose muziejaus rūsiuose. Į rūsius teks leistis stačiais laiptais, čia jūsų lauks žemos lubos, senų plytų sienos, blausiai degančios lempos ir vienas kitas voratinklis. Todėl raginame apsirengti patogius ir senovinio tinko prisilietimų nebijančius drabužius.

Pabėgimo kambario žaidimas „Dingusi signatarų dovana“ puikiai tinka šeimoms, draugų ar kolegų grupėms iki šešių žmonių.

Žaidimo trukmė: 60 min.
Kaina: 30 eurų už žaidimą. Į kainą įeina galimybė po žaidimo apsilankyti muziejaus ekspozicijoje.
Maksimalus dalyvių skaičius: 6 asmenys.

Dalyvavimas su vaikais:

Vaikai iki 9 metų žaidime dalyvauti negali.
Vaikai nuo 9 iki 13 metų amžiaus žaidime gali dalyvauti tik su lydinčiu pilnamečiu asmeniu. Vienas pilnametis asmuo gali lydėti ne daugiau kaip 5 vaikus.
Nepilnamečiai asmenys nuo 14 iki 17 metų dalyvauti žaidime vieni gali tik pateikę tėvų ar globėjų pasirašytą sutikimą. Sutikimo formą rasite čia: parsisiųsti PDF.

Pirkdami žaidimą patvirtinate, kad perskaitėte ir susipažinote su žaidimo elgesio taisyklėmis, ir su jomis sutinkate.

Pabėgimo kambario žaidimo paslauga užsakoma iš anksto tel. nr. 8 5 231 44 37 arba el. p.