Velykiniai renginiai Jono Šliūpo muziejuje

  • Balandžio 3-7 d.
  • Įvairūs laikai (žr. aprašyme)
  • Vytauto g. 23A, Palanga
  • Renginys
  • 2 Eur

Artėjant šv. Velykoms, balandžio 3-7 dienomis Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus rengia kūrybines dirbtuves, kurių dalyviai galės išmokti velykinius margučius dailinti tradiciniais būdais ir simboliais. Didįjį penktadienį dirbtuves rengs tautodailininkė, sertifikuota meistrė Jurgita Treinytė, o ikimokyklinėms ir pradinių klasių grupėms siūloma atskira programa.

Kadangi Jono Šliūpo muziejus vis dar uždarytas renovacijai, edukacinės dirbtuvės balandžio 3-7 d. vyks muziejaus kieme esančiame pastate, Vytauto g. 23A, Palanga. Patekimas iš Jono Šliūpo gatvės.

Balandžio 7 d., penktadienį, 15 ir 17 val. dirbtuvėse individualiems lankytojams ir šeimoms su tautodailininke, sertifikuota meistre Jurgita Treinyte marginsime kiaušinį, klausysime pasakojimų ir išbandysime savo sėkmę. Visus dalyvius kviečiame atsinešti po du kietai virtus kiaušinius.

Balandžio 3 – 6 d. edukaciniai užsiėmimai – kiaušinių marginimas su muziejaus specialistais – ikimokyklinėms ir pradinių klasių grupėms. Į užsiėmimą vaikus kviečiame atsinešti po du kietai virtus kiaušinius. Užsiėmimų tikslus laikas ir trukmė derinami registracijos metu. Vietų skaičius ribotas. Registruotis prašome tel. 8 622 30057 arba el. paštu .