Susitikimas su švedų žurnaliste, komiksų kūrėja ir rašytoja Liv Strömquist

Registruotis

Šis susitikimas – kartu ir paskaita, ir pokalbis. Pagrindinė susitikimo ašis – švedų rašytojos Liv Strömquist 2018 m. išleistas komiksas „Fruit of Knowledge: The Vulva vs. The Patriarchy“, kurį ji sukūrė susipažinusi su Marijos Gimbutienės mokslinėmis publikacijomis.

L. Strömquist yra garsi Švedijos komiksų kūrėja, žinoma ir mėgstama radijo laidų vedėja, baigusi politikos mokslus. Savo darbuose, tarp kurių yra tokie bestseleriai kaip „Prince Charles’ Feelings“ (2010), „Fruit of Knowledge“ (2014) ir „The Reddest Rose Unfolds“ (2019), socialines ir politines problemas ji vaizduoja su humoru bei aštriu sąmoju. Įvairiais apdovanojimais įvertinti L. Strömquist komiksai buvo pritaikyti scenai ir išversti į beveik dvidešimt kalbų.

2022 m. vasario 1 d., 18:30 val, Istorijų namai, Kosciuškos g. 3, Vilnius.

Dalyvimas renginiuose nemokamas, vietų skaičių ribotas, todėl būtina išankstinė registracija, norintiems atvykti į renginį gvai.

Renginiai bus transliuojami gyvai Istorijų namų Facebook paskyroje.

Renginys vyks anglų kalba.

Dėmesio: dėl COVID-19 pandemijos gali kisti suplanuotas renginio formatas ir (arba) data.

Lydimųjų renginių programos kuratorė – Justė Kostikovaitė. Programą remia Italijos Respublikos ambasada Lietuvoje, Švedijos ambasada Lietuvoje, fondas „EU-Japan Fest“, JAV ambasada Lietuvoje, alaus darykla „Kuro aparatūra“ (nealkoholinis), Portugalijos ambasada Danijoje, Portugalijos garbės konsulatas Kaune, JL Murtaugh, Monika Mačiulytė, „Autarkia“.