Paviljonas „Vilnius prieš 200 metų“

Jau greitai!

  • 2023 05 03 – 2023 10 15
  • Šalia Karaliaus Mindaugo paminklo
  • Arsenalo g. 1
  • Paroda
  • Nemokamai

Vilniaus 700 metų jubiliejaus proga sostinėje iškils nauja ekspozicinė erdvė – paviljonas „Vilnius prieš 200 metų“. Čia lankytojų lauks pažintis su XIX amžiaus vilniečiais ir miestu, kuriame jie gyveno. Ekspozicijos šerdis – pagal unikalią archyvinę medžiagą sukurtas miesto maketas, parodysiantis miesto kaip gyvo organizmo visumą.

Paviljonas taps unikalia susitikimų vieta, o įtraukios veiklos leis patirti Vilnių prieš 200 metų, taip sustiprinant ryšį su šiuo miestu.

Leiskitės į kelionę po tų laikų Vilnių ir atpažinkite daugelį dabar jau prarastų vietų, pastatų, gatvių, atraskite savo mėgstamas vietas. Ar pasirinktumėte gyventi tuomečiame Vilniuje?

Lankytojų paviljonas „Vilnius prieš 200 metų“ lauks nuo 2023 m. gegužės pradžios iki spalio mėnesio. Lankymas nemokamas. Projektą aktualizuos plati lydimųjų renginių, ekskursijų ir edukacijų programa.

Susipažinti su Paviljono architektūrinį konkursą laimėjusiu projektu galima adresu: spausti čia

Daugiau informacijos jau greitai.

Vilnius 700

Projektas yra viena iš septynių pagrindinių Vilniaus 700 metų jubiliejaus šventės iniciatyvų, atrinkta Go Vilnius skelbtame konkurse.

2023 m. Lietuvos laukia istorinis įvykis – Vilniaus 700 metų jubiliejus. Reikšmingai sukakčiai sostinė ruošiasi jau dabar – kviečiami prisidėti visi, norintys kurti džiugią atmosferą, atspindinčią miesto vertybes: laisvę, toleranciją bei įvairių kultūrų darną. 

Daugiau apie programą sužinosite adresu www.700vilnius.lt