Parodos „Pajūrio akmens amžiaus keramika“ atidarymo renginių programa

  • 2021 07 07–2021 07 10
  • Žiūrėti aprašyme
  • Vytauto g. 23a, Palanga
  • Renginys
  • Nemokamai

Liepos 9 d. iš Nidos į Jono Šliūpo muziejų atkeliauja kilnojamoji Lietuvos nacionalinio muziejaus paroda „Pajūrio akmens amžiaus keramika“. Parodos atidarymą lydės keturias dienas truksianti edukacinių renginių programa, kviečianti prisijungti vasaros sostinėje poilsiaujančias šeimas.

Kviečiame mažuosius smalsuolius į archeologinius tyrimus! Kartu su muziejaus edukatoriais ir archeologais turėsite galimybę paragauti archeologo duonos ir patirti tikrą atradimo džiaugsmą archeologinėje perkasoje.

Kas? Inscenizuoti interaktyvūs archeologiniai kasinėjimai Palangos paplūdimyje prie tilto „Archeologas vienai dienai“.

Kada? Liepos 7–8 d. 12–17 val.

Kur? Palangos paplūdimyje prie tilto

Paroda „Pajūrio akmens amžiaus keramika“ – tai gausi savo įvairove kolekcija, pristatanti Nidos, Alksnynės (netoli Juodkrantės) ir Šventosios akmens amžiaus gyvenviečių keramiką. Plačiau apie parodą: spausti čia (nuoroda)

Kas? Parodos „Pajūrio akmens amžiaus keramika“ atidarymas

Kada? Liepos 9 d. 17 val.

Kur? Palangos Jono Šliūpo muziejuje

Akmens amžiaus žmonės buvo ne ką prastesni menininkai nei mes. Ant uolų išpaišyti nuostabūs gyvūnai ir išskirtinai kruopščiai pagaminti moliniai, mediniai ir kauliniai dirbiniai iki šiol žavi mokslininkus. Jono Šliūpo muziejaus kiemelyje turėsite progą susipažinti su istorine keramika ir jos puošyba bei patys išbandyti šį nelengvą užsiėmimą.

Kas? Molio dirbtuvių edukacinė programa „Menas akmens amžiuje“

Kada? Liepos 9–10 d. 14–20 val.

Kur? Jono Šliūpo muziejuje

Kam? Šeimoms su vaikais

Ar kada smalsavote, kas gi nutinka su archeologiniais radiniais, kai jie patenka į muziejų? Savo darbo paslaptis pasirengęs atskleisti muziejaus restauratorius, kuris jums papasakos apie archeologų aptinkamus keraminius dirbinius ir jų restauravimo bei atkūrimo subtilybes.

Kas? Keramikos restauravimo pristatymas „Nuo šukės iki puodo“

Kada? Liepos 9–10 d. 14–20 val.

Kur? Jono Šliūpo muziejuje

Kam? Šeimoms su vaikais