Neišgalvotų istorijų valandėlė vaikams

  • Vasario 20, 27, kovo 6, 13
  • 11 val.
  • Pilies g. 26
  • Renginys
  • Nemokamai

Signatarų namai, Pilies g. 26
Sekmadieniais 11 val. (vasario 20 ir 27, kovo 6 ir 13)

Švenčiant Vasario 16-ąją ir pasitinkant Kovo 11-ąją Signatarų namų renginių salė atveria duris mažiesiems. Kviečiame 5 – 9 metų vaikus pažinti Lietuvos istoriją linksmai ir išradingai.

Nuo vasario 20 iki kovo 13 d. kiekvieną sekmadienį 11.00 val. mažųjų lauks gidė iš pašaukimo Ieva. Ji kvies išgirsti įkvepiančių pasakojimų apie tikras istorines asmenybes, kūrusias modernią Lietuvos valstybę. Kartu ne tik pažinsime mūsų šalies drąsuolius, bet ir atrasime savąją drąsą, o gal ir paslėptą talentą…

Tuo tarpu tėveliai kviečiami laiką praleisti jaukioje Eskedar kavinėje bei pasimėgauti sodraus skonio kava iš Etiopijos! O pasibaigus istorijų valandėlei visa šeima galės įsigyti ir paskanauti gardėsių, papuoštų menininkės Radvilės Narbutaitės spalvingais piešiniais.

Pirmąją istoriją skaitysime vasario 20 d. sekmadienį 11.00 val. ir susipažinsime su Magdalena Avietėnaite, drąsuole nuo priešų išgelbėjusia slaptas bylas ir Lietuvos aukso atsargas!

Istorijas skaitys gidė iš pašaukimo Ieva: „Sveiki, aš esu Ieva. Mėgstu ganytis po pievas, bet laimingiausia jaučiuosi sužinojusi įdomią istoriją ir papasakojusi ją kitam. Nesvarbu – dideliam ar mažam. Noriu, kad kuo daugiau žmonių pažintų mūsų krašto istoriją ir kultūrą!“

Renginiai yra nemokami ir vyks gyvai Signatarų namų renginių salėje, Pilies g. 26 (įėjimas per „Eskedar Coffee Bar“).

Dalyvaujančių vaikų skaičius ribotas, todėl būtina registracija: spausti čia (nuoroda)

Primename, jog vaikai nuo 6 metų  renginio metu privalo dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius.

Renginio organizatoriai: Signatarų namai (Lietuvos nacionalinis muziejus) ir „Eskedar Coffee Bar“.