M. Anušauskaitės komikso „Kas išsigando Šliūpo?“ pristatymas ir komiksų dirbtuvės

Jono Šliūpo muziejuje Palangoje visuomenei bus pristatytas ką tik pasirodęs ir į knygynų lentynas dar tik keliaujantis Miglės Anušauskaitės komiksas Kas išsigando Šliūpo?.

„Atrodo, kad Šliūpas – visai nepopuliari Lietuvos istorinė asmenybė. Bet tikrai norisi jį pristatyti kuo platesnei auditorijai. Galvojome apie netradicinį būdą, kaip tai padaryti. Ir jį atradome. Joną Šliūpą – įvairialypę ir bekompromisę asmenybę – pristatome per patį tinkamiausią tam žanrą – komiksą“, – pasakoja komikso idėjos autorė Nijolė Laužikienė.

Komiksų knygos pristatymą papildys komiksų kūrimo dirbtuvės, kurias ves komiksų kūrėja Miglė Anušauskaitė. Ji papasakos apie komiksą kaip vieną iš medijų, paaiškins, ko reikia, norint vaizdais papasakoti istoriją, ir, žinoma, kartu su dalyviais pieš komiksus.

Programa

Lapkričio 10 d. 17 val. komiksų knygos „Kas išsigando Šliūpo?“ pristatymas ir susitikimas su jo autore Migle Anušauskaite.

Lapkričio 11 d. 12 ir 16 val. komiksų kūrimo dirbtuvės vyresnių klasių moksleiviams su komiksų kūrėja Migle Anušauskaite.

Renginiai nemokami, tačiau būtina išankstinė registracija el. paštu arba tel. 8 460 54559.

Leidinį rėmė Lietuvos kultūros taryba.