Šiuolaikinio meno kūrėjos Valentinaki kūrybos pristatymas „POST PLASTIC FAUNA. Nuo suakmenėjusios praeities iki dirbtiniu intelektu kuriamos ateities“

  • 2023 03 29
  • 18 val.
  • T. Kosciuškos g. 3, Vilnius
  • Renginys
  • Nemokamai

Kokius dirbinius iš gintaro gamino aisčiai ir romėnai, rodome Istorijų namuose veikiančioje tarptautinėje parodoje, o viename iš ankstesnių parodos lydimųjų renginių – gintaro dirbtuvėse kvietėme jus archajišku būdu pasigaminti gintarinį papuošalą.

Dabar metas pamatyti, kokias formas gintaras įgauna šiuolaikinių menininkų rankose, tad kviečiame susipažinti su šiuolaikinio meno kūrėjos Valentinos Kovališinos – Valentinaki kūryba ir kūrybiniu procesu. Renginio metu menininkė pristatys savo projektą POST PLASTIC FAUNA, kuriame analizuojamos ekologijos ir klimato kaitos problemos, mat kiekviename kūrinyje galime išvysti gintaro viduje mutavusį organizmą, simbolizuojantį žmogaus veiksmų poveikį gamtai. Menininkė aktyviai ieško naujų būdų, kaip į kūrybos procesą įtraukti dirbtinį intelektą, atlieka tyrimus ir eksperimentus, siekdama praplėsti tradicinio meno ribas, tad kviečiame į neabejotinai įkvėpsiantį susitikimą!

Kada? Kovo 29 d. 18 val.

Kur? Istorijų namuose (T. Kosciuškos g. 3, Vilnius).

Renginys vyks anglų kalba.

Dalyvavimas nemokamas.

Renginys yra tarptautinės parodos „1 000 000 žingsnių: Gintaro kelias nuo Romos iki Baltijos“ dalis.