Vasario 16-ąją švęskite kartu su Jono Basanavičiaus gimtine!

Lietuvos valstybės atkūrimo dienai sparčiai artėjant, kviečiame ją švęsti dalyvaujant Jono Basanavičiaus gimtinės edukatorių parengtuose edukaciniuose užsiėmimuose, padėsiančiuose geriau pažinti patriarcho asmenybę ir Nepriklausomybės Akto pasirašymo aplinkybes.

Edukacija „Nuo Ožkabalių iki Vilniaus: Jono Basanavičiaus gyvenimo keliu“ pakvies išsamiau susipažinti su Jono Basanavičiaus asmenybe – juk įdomu, koks buvo žmogus, kuriam patikėta pirmininkauti, pasirašant Lietuvos Nepriklausomybės Aktą. Keliaujant Jono Basanavičiaus gyvenimo keliu, Jūsų smegenys ir juslės patirs tikrą nuotykį! Ši kelionė skirta tiek moksleivių grupėms, tiek suaugusiesiems.

Protų mūšiai „Ką žinau apie Joną Basanavičių?“ ir „Pažink Sūduvos krašto signatarus“ leis ne tik pasikartoti su Lietuvos Nepriklausomybės Aktą pasirašiusiais asmenimis susijusias žinias, bet ir smagiai bei naudingai praleisti laiką tiek mažiems, tiek dideliems!

Negalinčius atvykti į Ožkabalius kviečiame dalyvauti nuotaikingoje virtualioje viktorinoje „Vasario 16-oji: prisimink, pasikartok, sužinok“.

Atvykę į Jono Basanavičiaus gimtinę (Gimtinės g. 17, Ožkabalių I k., Vilkaviškio r.) ir įsigiję šventinį muziejaus lankymo bilietą, vasario 16 d. nuo 10 iki 16 val. galėsite dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, kurių metu pasigaminsite šventinį suvenyrą, priminsiantį, kaip Valstybės atkūrimo dieną prasmingai ir nuotaikingai šventėte tautos patriarcho gimtinėje.

Daugiau informacijos ir registracija: el. paštu arba tel. 8 342 69 365.