Moterų portretai: pokalbis su poete Violeta Palčinskaite

  • 02 23
  • 18 val. 30 min.
  • Renginių salėje
  • Pilies g. 26
  • Renginys
  • Nemokamai

Vasario 23 d., trečiadienį, Signatarų namuose pradedama renginių serija „Moterų portretai. Šiuolaikinių kūrėjų vizualūs ir garsiniai istorijos pasakojimai“. Pirmajame renginyje – pokalbis su poete Violeta Palčinskaite. Poetę kalbins leidėja, leidyklos „Tyto alba“ vadovė Lolita Varanavičienė.

Violeta Palčinskaitė – poetė, dramaturgė, scenaristė, vertėja. Su jos eilėraščiais ir pjesėmis užaugo ne viena skaitytojų karta. 2015 metais ji išleido atsiminimų knygą „Atminties babilonai, arba Aš vejuos vasarą“. Knyga sulaukė didelio skaitytojų dėmesio ir 2019 m. poetė grįžo prie šio žanro.

„Antrąją „Babilonų“ knygą pavadinau „Paslapties babilonai“. Nes visas mūsų gyvenimas yra paslaptis: gimimas, mirtis ir kiekviena diena. Juk atsibudę rytą dar nežinome, kuo ta diena baigsis“, – sako poetė.

Renginys nemokamas ir vyks gyvai Signatarų namų renginių salėje, Pilies g. 26 (įėjimas per „Eskedar Coffee Bar“).

„Moterų portretai. Šiuolaikinių kūrėjų vizualūs ir garsiniai istorijos pasakojimai“ – tai 10 susitikimų Signatarų namų renginių salėje, – nuo vasario 23 d. iki birželio 29 d. kas antrą trečiadienį 18.30 – kur su publika bendraus įvairių kartų poetės, rašytojos ir literatės, jos dalinsis savo asmenine istorija, kūryba, dokumentiniais kadrais ir pasakojimais apie šeimos relikvijas. Čia sutiksite Violetą Palčinskaitę, Nijolę Daujotytę, Giedrę Kazlauskaitę, Jurgitą Jasponytę, Vaivą Grainytę, Indrę Valantinaitę ir kitas kūrėjas.

Renginio organizatoriai: festivalis „Poetinis Druskininkų ruduo“ ir Signatarų namai, Lietuvos nacionalinis muziejus. Renginio partneris „Eskedar Coffee Bar“.