Jaukiame Jono Šliūpo muziejaus kiemelyje kūrybinės „Namolio“ dirbtuvės su keramikos mokytoja Julija Baranova

Registruotis

Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus rugpjūčio 10 d., ketvirtadienį 15 val. kartu su keramikos mokytoja Julija Baranova kviečia į kūrybines „Namolio“ dirbtuvėles. Pamatiniais būdais savo rankomis iš tikro molio kursime susvajotus šiltus molinukus, tobulėsime kurdami, susipažinsime su keramikos meno pagrindais ir dekoravimo subtilybėmis – nuo senųjų puodininkystės tradicijų ir šiuolaikinės keramikos technologijų. Lipdydami patirsime paslaptingąjį molio jausmą ir nepaprastas molio savybes.

Per ypatingos medžiagos – molio – formavimą ugdomas jautrumas formai, medžiagai, lavinama meninė raiška. Per konkrečias užduotis ir ilgą keramikos kūrimo procesą skatinama kantrybė, atkaklumas, vaizduotė, kūrybiniai gebėjimai, skonis. Kviečiame ateiti tuos, kurie norėtų išbandyti molio plastiką, nusilipdyti širdžiai mielą darbelį ar dovaną artimiesiems. Ateisiantys turi žinoti, kad greito rezultato tikėtis nereikia: darbelius pirma reikia nulipdyti, tada išdžiovinus išdegti specialioje krosnyje, po to, padengus glazūra, dar kartą išdegti. Bet jūsų kantrybė bus apvainikuota – turėsite savo rankomis sukurtą mielą molinuką. Dėl ilgo gamybinio proceso krosnyje išdegtus darbus visi bus kviečiami atsiimti po keleto dienų.

Edukacinės dirbtuvės skirtos 5-12 metų vaikams ir paaugliams, tačiau svetingai priimsime ir juos atlydėjusius tėvelius. Renginys vyks Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejaus kiemelyje (Vytauto g. 23A, Palanga; patekimas iš Vytauto g. pro Jono Šliūpo biustą).

Kada? 2023 m. rugpjūčio 10 d., 15.00 val.

Kur? Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejaus kiemelyje (Vytauto g. 23A, Palanga).

Kiek? Užsiėmimo kaina 2 Eur.

Kas dar? Dėl riboto dalyvių skaičiaus kviečiame registruotis iš anksto užpildant anketą: spausti čia.