Susitikimai Jono Šliūpo salone: Audronė Girdzijauskaitė

Siekdamas suburti į ramųjį metų periodą įžengusio kurorto gyventojus ir svečius Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus pristato rudens renginių ciklą „Susitikimai Jono Šliūpo salone“. Iki pat Kalėdų tarpukario dvasia alsuojančiuose namuose – jaukūs ir atviri pokalbiai su kūrėjais, menu praturtintos popietės ir atkurta istorinių salonų dvasia.

Į pirmąjį susitikimą muziejus pakvies jau rugsėjo 22 d., ketvirtadienį, 17.30 val. Svečių laukia susitikimas su teatrologe, menotyrininke ir eseiste Audrone Girdzijauskaite ir šildantys pasakojimai apie teatro kūrėjus, kuriuos ji pažinojo ir tyrinėjo: Ireną Aleksaitę, Eimuntą Nekrošių, Juozą Miltinį, Rimą Tuminą ir kt. Susitikimo metu teatrologė skaitys ištraukas iš naujos knygos „Kovido meto užrašai“, kurioje proza, esė publikuoti Šiaurės Atėnuose cikle „Iš bloknoto“, o taip pat dar niekur neskelbti tekstai.

Susitikimas vyks Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje, Vytauto g. 23A, Palanga. Dalyvių skaičius ribotas, todėl prašome registruotis iš anksto tel. 8 (460) 54559 arba el. paštu .