Margučiai ukrainiečiams/ Українські писанки

  • 04 21
  • 18 val. 30 min.
  • T. Kosciuškos g. 3
  • Renginys
  • Nemokamai (Ukrainos piliečiams)

Ukrainiečius, radusius prieglobstį Lietuvoje ir norinčius švęsti šv. Velykas pagal savo tradicijas ir susipažinti su lietuviškomis, kviečiame į Istorijų namus. Trumpai pristatysime lietuviškų margučių dažymo būdus ir raštus. O ukrainietė Julija, vos prieš kelias dienas atvykusi į Lietuvą, papasakos apie savo šalies velykinius papročius, apeiginių ir valgomų margučių dekoravimo technikas, simbolius ir jų prasmes. Lankytojai galės nusimarginti savo šeimos apeiginį margutį (oberih). Edukacija vyks ukrainiečių ir rusų kalbomis.

Kam? Šeimoms su vaikais nuo 12 metų
Kada? Balandžio 21 d. 18:30 val. (90 min.)
Kur? Istorijų namuose (T. Kosciuškos g. 3, Vilnius)
Kiek? Nemokamai (Ukrainos piliečiams)
Renginio nuoroda

Ми запрошуємо вас на розпис традиційних українських писанок. Навчатимуть – Вірджинія та Юлія. Тривалість події 90 хвилин. Творчий майстер-клас проводиться українською та англійською мовами, і запрошуємо сім’ї з дітьми від 12 років. Захід для біженців з України безкоштовний, але попередня реєстрація є обов’язковою. Усі інструменти і матеріали будуть надані організаторами, та за бажанням можете додатково приносити свої.

Реєстрація – через електронну пошту: якщо ви зацікавлені взяти участь, відправте лист на адресу вказавши ім’я, вік учасників.

Коли? 21 квітня 2022 року (четвер) 18:30
Де? Будинок історій, Литовський національний музей (вул.Костюшко,3, Вільнюс)
Вартість? Безкоштовно