Kūrybinės dirbtuvės su fotografu Andrej Vasilenko

  • 06 04, 17, 18
  • Žiūrėti aprašyme
  • T. Kosciuškos g. 3
  • Renginys
  • Lankytojo bilietas

Registruotis

Istorijų namai ir Britų Taryba kviečia dalyvauti „Beribio muziejaus“ projekte – kūrybinėse fotografijos dirbtuvėse „Miesto fotografija“.

Kūrybinėse dirbtuvėse kartu su fotografu Andrejumi Vasilenko galėsite tyrinėti Istorijų namus supančią aplinką, o vėliau susipažinti ir su Istorijų namuose veikiančia paroda „Antanas Ingelevičius: kūrėjas ir miestas“.

Renginio metu Andrejus Vasilenko papasakos apie miesto fotografiją: kaip žmonės prisideda prie miesto kūrimo ir gyvybės, kaip kuriama miesto tapatybė, kodėl Vilnius yra daugiakultūris ir kas tą kultūrą kuria. Kūrybinių dirbtuvių dalyviai, vaikščiodami po Istorijų namų teritoriją ir ją tyrinėdami kartu su fotografu, patys galės pabandyti įamžinti miesto daugiasluoksniškumą.

Andrejus Vasilenko išgarsėjo savo užfiksuotais miesto kadrais, publikuotais autorinėje knygoje „Tai yra Vilnius / This is Vilnius“. Fotografo darbai yra eksponuojami įvairiose šiuolaikinio meno galerijose ir festivaliuose, jo fotografijos išsiskiria plataus kampo ir panoraminiais vaizdais, dažnai primenančiais filmo kadrą.

Kūrybinių dirbtuvių tvarkaraštis:

Birželio 4 d. (šeštadienis) 13 val.
Birželio 17 d. (penktadienis) 17 val.
Birželio 18 d. (šeštadienis) 14 val.

Renginio trukmė iki 4 val.

Dėmesio! Žmonių skaičius ribotas, todėl rekomenduojama bilietą įsigyti iš anksto: spausti čia

Nuotraukos autorė Milda Vyšniauskaitė.