Jono Šliūpo muziejuje – kūrybinio rašymo dirbtuvės ir slemas

Rugsėjo 17 d., šeštadienį, Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus rengia slemo varžytuves ir kūrybinio rašymo dirbtuves. 12-14 val. jaunieji kūrėjai kviečiami dalyvauti slemo rašymo ir skaitymo edukacijoje, kurią ves Kaune kuriantis performatyviosios poezijos kūrėjas, kūrybinių dirbtuvių organizatorius Jovaras Kelpšas ir Plungės savivaldybės viešosios bibliotekos edukatorius, taip pat slemeris Paulius Gadeikis. Tuo tarpu 16 val. rengiamose slemo varžytuvėse ne vien kaip klausytojai, bet ir kaip dalyvių vertintojai, kviečiami dalyvauti visi šio žanro gerbėjai.

Reikalavimai varžytuvėse dalyvausiantiems slemeriams:
Siūlomas dalyvių amžius – 12-29 metai. Slemo renginyje pageidaujama tik sava kūryba.
Negalima naudoti jokių papildomų priemonių: fonogramų, kostiumų, rekvizitų, muzikos instrumentų ir pan. Vieno pasirodymo trukmė – iki trijų minučių. Nėra jokių teksto formos, stiliaus ar kalbos apribojimų. Poetus vertina komisija, sudaryta iš atsitiktine tvarka atrinktų žiūrovų.

Renginio programa:
12-13 val. Kūrybinio rašymo dirbtuvės (Paulius Gadeikis)
13-14 val. Scenos kalba ir slemo atlikimas (Jovaras Kelpšas)
14-16 val. Pertrauka
16-18 val. Slemo varžytuvės

Kas? Slemo kūrybinės dirbtuvės ir varžytuvės jaunimui (12-29 m.)
Kur? Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus, Vytauto g. 23A, Palanga
Kada? Rugsėjo 17 d. (12-18 val.)
Kiek? Kūrybinio rašymo dirbtuvių kaina – 2 Eur

Renginys yra projekto „Muziejus keičia(si)…“, finansuojamo Palangos miesto savivaldybės lėšomis, dalis. Kūrybinio rašymo dirbtuvių kaina – 2 Eur. Daugiau informacijos ir išankstinė dalyvių registracija – j.sliupo.muziejus@lnm.lt ir tel. 8 (460) 54559.