Istorijų namuose – mokytojų dienos: edukacijų apie senovės Egiptą pristatymas

Istorijų namai kviečia naujiems mokslo metams besiruošiančią švietimo bendruomenę į susitikimą. Mokytojams bus pristatytos specialiai pažintinei ir patyriminei senovės Egipto mumijų parodai „Ką slepia sarkofagas?“ sukurtos edukacijos, jie taip pat galės nemokamai apžiūrėti Istorijų namuose šiuo metu veikiančias parodas.

Tikros senovės Egipto mumijos parodoje eksponuojamos kartu su įvairiais objektais, lydėjusiais mirusįjį į pomirtinį pasaulį. Eksponatai supažindina su senovės egiptiečių pastangomis nugalėti mirtį, pomirtinio pasaulio vaizdiniais, magiškomis įkapėmis, mumifikavimo paslaptimis, senovės Egipto dievais, hieroglifų rašto pavyzdžiais.

Susitikimo metu mokytojai ne tik patys patirs moksleiviams vedamas edukacijas, bet ir susipažins su Istorijų namų edukatoriais. Kartu diskutuosime apie parodos pritaikomumą mokymosi programoms, aptarsime galimybes bendradarbiauti kuriant naujas edukacijas, integruotas pamokas ar kitus projektus kartu.

Įkvėpkite mokinius naujiems mokslo metams nepamirštama kelione į paslaptingą senovės Egipto pasaulį, kuris parodoje prabyla ne tik šiuolaikinėmis technologijomis, bet ir per autentiškus eksponatus.

Paroda iki metų pabaigos veiks naujausiame ir moderniausiame Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinyje – Istorijų namuose.

Susitikimai Istorijų namuose (T. Kosciuškos g. 3) vyks rugpjūčio 24 d. 15 val. ir rugpjūčio 27 d. 17 val. (pradinių klasių mokytojams) ir rugpjūčio 24 d. 17 val. ir rugpjūčio 27 d. 15 val. (vyresnių klasių mokytojams).

Vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija el. paštu istoriju.namai@lnm.lt (registruojantis reikia nurodyti vardą, pavardę, mokyklą, dėstomą dalyką, el. pašto adresą).