Fotografo Tomo Pabedinsko kūrybos pristatymas

  • 06 09
  • 18 val. 30 min.
  • T. Kosciuškos g. 3
  • Renginys
  • Nemokamai

Birželio 9 d. 18 val. 30 min. kviečiame į fotografo ir fotografijos teoretiko Tomo Pabedinsko kūrybos pristatymą. Renginyje autorius papasakos apie du skirtingus, tačiau tą patį miesto objektą – prekybos centrą – vaizduojančius savo fotografijų ciklus.

Pirmasis ciklas „Akropolis“, sukurtas 2008 m., artimesnis konceptualiam šiuolaikiniam menui – prekybos centro tapimą miesto urbanistiniu ir socialinio gyvenimo centru čia ženklina bejausmės fotokameros akies žvilgsnio perspektyva iš „Akropolio“ į Kauno bažnyčias.

Antrasis ciklas „Spektaklio vienišiai“, sukurtas 2011–2016 m., ir savo estetika, ir analogine technologija labiau primena gatvės fotografijos žanrą ir subjektyviai pasakoja apie prekybos centrą kaip „miestą“ mieste bei perteikia paties fotografo jauseną jame. Abiem atvejais siekiama skirtingais būdais skatinti kritišką žiūrovo santykį su šiuolaikinio miesto urbanistiniais ir socialiniais pokyčiais.

Kur? Parodų erdvėje Istorijų namai ir muziejuje įsikūrusioje kepyklos „Druska Miltai Vanduo“ kavinėje-terasoje (T. Kosciuškos g. 3).

Šis renginys yra dalis parodos „Antanas Ingelevičius: kūrėjas ir miestas“ lydimųjų renginių programos.