„Apie vėles, žemėj klajojančias“ – spektaklis nebijantiems pažvelgti baimei į akis

Registruotis

Vilniaus gynybinės sienos bastėjos požemiuose aktorių Vitalijos Mockevičiūtės ir Neringos Varnelytės kūrybinis duetas atvers lietuviškų siaubo pasakų pasaulį. Spektaklyje „Apie vėles, žemėj klajojančias“ atsiskleis gyvenimo kelionė žmogaus, kuriam buvo lemta pažinti baimę žvilgtelti į dvasių, vėlių ir velnių pasaulį.

Vitalijos Mockevičiūtės ir Neringos Varnelytės kūrybinis duetas nuolat stengiasi Lietuvos teatro publikai pateikti mūsų tautos etnografinį paveldą naujoviškai ir patraukliai. Menininkės, pasitelkdamos siaubo pasakas, Jono Basanavičiaus, Norberto Vėliaus surinktas ir užrašytas mitologines sakmes, autentiškus kaimo žmonių pasakojimus bei lietuvių liaudies romansus, ves žiūrovą į magišką ir kartais šiurpinantį anapusinį pasaulį.

Žmogaus kelionę spektaklyje lydės „Labas“ teatro kūrybininkai ir muzikuojantys bei romansus dainuojantys Darius Mockevičius ir Paulius Kovalenko (folkloro kapela ,,Ratilai“).

Spektaklis patvirtins, kad pasakos tik atskleidžia pasaulio įvairovę ir nepaprastumą, o patirti siaubą ir nugalėti save kiekvienam reikia pačiam.

Vieta – Vilniaus gynybinės sienos bastėja (Bokšto g. 20, Vilnius)

Laikas – lapkričio 27 d. 17 val.

Trukmė – 60 min.

Kaina – lankytojo bilietas

Skirta suaugusiesiems

Dėmesio! Dalyvavimas – su galimybių pasu arba jam lygiaverčiu dokumentu.

Vietų skaičius ribotas, todėl rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto: spausti čia (nuoroda)