Susitikimas su menininke Ieva Liaugaudaite

Rugsėjo 17 d. 17 val. Kazio Varnelio namuose-muziejuje vyks susitikimas su parodos „Nuo ZENGA kaligrafizmo iki abstrakcijos: PAMATAI“ autore Ieva Liaugaudaite. Renginyje taip pat dalyvaus pianistas Simonas Poška.

Susitikime su parodos autore bus atskleista kita kūrybos pusė – įvairaus stiliaus ir technikos darbai, kuriuos vienija dvi pamatinės sąvokos: spontaniškumas ir kaligrafizmas. Tyrinėdama įvairius Vakarų pokario abstrakčios tapybos sąveikos su Rytų Azijos kaligrafijos principais aspektus, menininkė pagrindinį dėmesį sutelkia į Japonijoje išsiskleidusią savitą spontaniškąją zenga kaligrafijos ir tapybos kryptį, kurios esmė – poetinė kūrėjo gyvybinės energijos, harmoningų kompozicinių struktūrų iškrova.

Vakaro metu skambės kaligrafinių miniatiūrų muzikinės improvizacijos, autorė skaitys savo kūrybos haiku.

Būtina išankstinė registracija [email protected]

Ieva Liaugaudaitė yra baigusi Vilniaus dailės akademijos freskos-mozaikos magistro studijas ir įgijusi meno kūrėjo statusą, gyvena ir kuria Vilniuje. Nuo 2010 m. dalyvavo daugiau nei 20 grupinių parodų Lietuvoje, Italijoje, JAV. Surengė 4 personalines parodas. Parodos rengiamos nacionaliniu mastu svarbiose erdvėse: Lietuvos nacionaliniame muziejuje, Medininkų, Trakų pilių muziejuose. Tapybos darbų yra įsigiję privatūs kolekcininkai Lietuvoje ir užsienyje, Lietuvos nacionalinis dailės muziejus.

rugsėjo 17, 2020 | Kazio Varnelio namai-muziejus, Didžioji g. 26


Kitos naujienos

Home buttonAtgal