Malkų skaldymo varžybos | „Lyngby kirvis: 13 000 metų garantija“

 
 

Seniausias Lietuvoje šiuo metu žinomas kirvis yra dar iš priešistorinių laikų. Anuometiniam vis dar klajojančiam medžiotojui-rankiotojui tai buvo nepamainomas įnagis. Šis 13 000 metų senumo kirvis mūsų dienas pasiekė beveik nepasikeitęs, o jo forma kopijuojama iki pat šių laikų. Bet ar žmonijos įgūdžiai naudotis šiuo įrankiu taip pat išliko?

Atidarydamas unikalaus archeologinio radinio parodą, Lietuvos nacionalinis muziejus kviečia išbandyti savo jėgas malkų skaldymo konkurse. Renginio partneris FISKARS tris kaladę į didžiausią malkų krūvelę pavertusius nugalėtojus apdovanos prizais, o renginio draugai MALTIEČIAI pasirūpins, kad visos sukapotos malkos artėjant žiemai pasiektų tuos, kuriems jų labiausiai reikia!

Kada? Rugsėjo 12 d. 13–16 val.

Kur? Prie įėjimo į Lietuvos nacionalinio muziejaus Senojo arsenalo vidinį kiemą

Kam? Dalyvavimas konkurse yra atviras ir nemokamas, dalyviai turi būti sulaukę pilnametystės

Ar saugu? Renginio metu bus užtikrintos visos saugumo priemonės, dalyviams bus suteiktos vienkartinės pirštinės ir dezinfekcinės priemonės, taip pat veiks pirmosios pagalbos punktas. Visi renginio dalyviai ir svečiai turi dėvėti apsaugines veido kaukes ir laikytis saugaus atstumo

Noriu, bet nežinau kaip. Renginio dalyvių laukia trumpas instruktažas, kaip taisyklingai skaldyti malkas

Kas dar? Būtina išankstinė registracija: spausti čia (registracija pasibaigs 2020-09-11 10 val., diena iki renginio dalyviams bus išsiųstas jų starto laikas)

Jeigu dar neapsisprendžiau? Atvykite kaip žiūrovas, o renginio pabaigoje likus nesuskaldytų kaladžių, užsiregistruoti į konkursą galėsite vietoje

Mažųjų renginio dalyvių, atėjusių palaikyti konkurse dalyvausiančių suaugusių šeimos narių, lauks specialiai įrengta lauko žaidimų erdvė, o suaugusieji galės pagilinti teorines žinias apie malkas klausydami miškininko, STIHL atstovybės Lietuvoje vadovo pavaduotojo Eduardo Derenkos paskaitos.

Stebėdami dalyvių pasirodymus ir laukdami rezultatų galėsite apsilankyti ir Senojo arsenalo ekspozicijoje, kurioje visą dieną bus galima aplankyti naująją parodą, pasinaudoti nemokamu archeologijos ekspozicijos audiogidu (lietuvių, anglų ir rusų kalbomis) ir virtualiu žaidimu, vaikų lauks įdomios užduotys.

Renginį organizuoja Lietuvos nacionalinis muziejus

Renginį remia FISKARS

Renginio draugai: MALTIEČIAI, Eduardas Derenka (Mocevičiaus firma „Ginalas“)

rugsėjo 12, 2020 | Lietuvos nacionalinio muziejaus Senojo arsenalo prieigos, Arsenalo g. 3


Kitos naujienos

Home buttonAtgal