Fotografo Stanislovo Žvirgždo jubiliejinė paroda „Lietuviški peizažai“


Fotografo Stanislovo Žvirgždo jubiliejinė paroda „Lietuviški peizažai“

2011 m. rugsėjo 7 d. 16 val. Lietuvos nacionaliniame muziejuje, Naujajame arsenale, Arsenalo g. 1, atidaroma jubiliejinė fotografo Stanislovo Žvirgždo paroda „Lietuviški peizažai“.

Nacionalinės premijos laureatas, ryškiausias Lietuvos peizažistas Stanislovas Žvirgždas ir šioje parodoje lieka ištikimas pamėgtai temai: eksponuojamose fotografijose ramybe dvelkia nepaprastai subtiliai pamatyta Lietuvos gamta.

S. Žvirgždas – ne tik nusipelnęs fotografijos menininkas, pelnęs aukščiausius įvertinimus Lietuvoje ir užsienio šalyse, jo plunksnai priklauso daugiau nei 270 įvairaus pobūdžio publikacijų iš fotografijos istorijos, teorijos ir kt. Fotografijos istorija yra lyg jo peizažų tęsinys: tokia pat meilė senovei, istorijai, laikui, tarytum lėtai tekančiam medžių kamienais ir šakomis arba atkuriamam iš fotolakštų. Gabus pedagogas skiepija pradedantiesiems fotografams ir tyrinėtojams fotografijos meno pradmenis. S. Žvirgždas gerai jaučia laiką ir šiandien atlikdamas daugybę darbų – Lietuvos fotomenininkų sąjungoje, eidamas įvairias visuomenines pareigas, kurių bėgant metams nemažėja. Paroda veiks iki 2011 m. lapkričio 6 d.

rugsėjo 7, 2011 | Naujasis arsenalas, Arsenalo g. 1


Kitos naujienos

Home buttonAtgal