Vasariška perkusijos edukacija šeimas su vaikais kvies pasinerti į ritmo žaidimu

Registruotis

Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus rugpjūčio 17 d., ketvirtadienį 15 val. šeimas su vaikais kviečia į perkusijos edukaciją. Kartu su Klaipėdos muzikos mokyklų ir LMTA pedagogu, Klaipėdos džiazo orkestro perkusininku Viačeslav Krasnopiorov pasinersime į ritmo žaidimus, plėsime žinias apie ritminių instrumentų kilmę, atsiradimo istoriją. Praktinėje dalyje vaikai patirs muzikavimo džiaugsmą rate mušdami afrikietiškus būgnus, o atlikdami įvairius ritminius pratimus gebės pajausti ritminę pulsaciją ir rankų koordinaciją.

Pedagogo mokiniai yra tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatai, dalyvauja miesto, šalies kultūriniame gyvenime. V. Krasnopiorov džiazo muzikos atlikėjas, Klaipėdos džiazo orkestro narys aktyviai dalyvauja įvairiuose muzikiniuose renginiuose, projektuose Lietuvoje ir užsienyje.

Būgnai įtraukia visus, ir jais groti gali visi. Edukacinės dirbtuvės skirtos vaikams, tačiau svetingai priimsime ir juos atlydėjusius tėvelius. Edukacijos trukmė – 1-1,5 val. Renginys vyks Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejaus kiemelyje (Vytauto g. 23A, Palanga; patekimas iš Vytauto g. pro Jono Šliūpo biustą).

Kada? Rugpjūčio 17 d., 15 val.

Kur? Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejaus kiemelyje (Vytauto g. 23A, Palanga).

Kiek? Užsiėmimo kaina 2 Eur.

Dėl riboto dalyvių skaičiaus kviečiame registruotis iš anksto užpildant anketą: spausti čia.