Kamilė Karpalovaitė ir šokio performansas „Praeities žvilgsniu į ateitį“

  • 2023 06 28
  • 18 val.
  • Arsenalo g. 1, Vilnius
  • Renginys
  • Nemokamai

Kamilė žinoma ir dažnai kitų atpažįstama dėl ekspresijos šokant ir gilaus prisilietimo transliuojant įvairiausias emocijas, kurių dažnai bijome, dėl gebėjimo sukurti atmosferą, kurioje kiekvienas jaučiasi saugiai, atrasdamas bei pažindamas save.

Šiam pasirodymui Kamilė rengėsi pirmiausia susipažindama su žmonėmis, padėjusiais ir prisidėjusiais kuriant Vilnių tokį, koks jis yra šiandien, bei ieškodama panašumų tarp anų laikų ir šių dienų išskirtinių asmenybių. Visada jų būna visokių: tokių, apie kurias visų garsiai kalbama, ir tokių, kurios paminimos vos vieno kito. Jų būta ir šiandien yra daug – paprastai nepaprastų, išskirtinių savo tikėjimu bei nuoširdumu.

Kokias emocijas išgyvename, norėdami sukurti gražesnį rytojų? Kas mus įkvepia? Kaip nepasiduodame? Ar dažnai užmirštame save, ieškodami atsakymų apie ateitį? Kiek dar turime priimti, o kiek paleisti? Ką dažnai pamirštame ir kokie mūsų charakterio bruožai nupiešia Vilnių būtent tokiomis spalvomis, kurios pritraukia kitus ir leidžia jį pamilti?

Būtent per šiuos klausimus Kamilė ir pasiners į emocijų ir ieškojimų kupiną kelionę, kurioje tikisi prisiliesti ir prie kiekvieno iš Jūsų. Kviečiame supažindinti su tuo, ko galbūt dar savyje neatradote, arba priminti tai, kas Jumyse jau slypi ir nori prasiveržti.

Kur? Paviljone „Vilnius prieš 200 metų“ (Arsenalo g. 1, Vilnius).

Kada? Birželio 28 d. 18 val.

Renginys nemokamas.