Europos muziejų naktis Lietuvos nacionaliniame muziejuje

  • 2021 07 03
  • Nuo 18 iki 24 val.
  • Kelios vietos
  • Renginys
  • Nemokamai

Lietuvos nacionalinis muziejus jungiasi prie tarptautinės iniciatyvos „Europos muziejų naktis“. Įprastai gegužės mėnesį vykstantis renginys šiemet vyks liepos 3 dieną.

Nemokami renginiai vyks tik nuo 18 val. Ekspozicijų lankymas dieną vyks įprastomis sąlygomis.

Kviečiame į kelionę laiku su muziejaus gidu! Šioje kelionėje Jūs ne tik „dalyvausite“ kryžiuočių antpuolyje, bet ir pamatysite, kaip atrodė Aukštutinė pilis ir Vilniaus miestas nuo XIV iki pat XXI amžiaus. Iš kelionės laiku grįšime į mūsų dienas ir pakviesime palyginti matytus vaizdus su šiandienio Vilniaus miesto panorama apžvalgos aikštelėje.

Kur? – Gedimino pilies bokšte (Arsenalo 5, Vilnius).

Kada? – 20.00 val., 21.00 val., 22.00 val., 23.00 valandą.

Kaina? – Nemokamai. Ekspozicija nuo 20 val. iki 24 val. atvira tik ekskursijų dalyviams.

Kas dar? – Būtina išankstinė registracija (spausti čia), nes žmonių skaičius grupėje yra ribotas. Vienu metu galime priimti iki 20 asmenų.

Kviečiame registruotis į nemokamas ekskursijas Senajame arsenale. Istorinėje kelionėje Jus lydės archeologė, su kuria pasivaikščiosite po medžiotojų-rankiotojų ir baltų laikus menančią ekspoziciją.

Turėsite galimybę ne tik susipažinti su kasdieniu žmonių gyvenimu, menu bei tikėjimu, bet ir – liesdami eksponatų kopijas – galėsite įsijausti į pirmykščio žmogaus gyvenimą.

Kur? – Archeologijos ekspozicijoje (Arsenalo g. 3, priešais keltuvą į Gedimino kalną).

Kada? – 20.00 val. ir 22.00 valandą.

Kaina? – Nemokamai, tačiau būtina su savimi turėti mobiliuosius telefonus arba prožektorius. Ekspozicija nuo 18 val. iki 24 val. atvira tik ekskursijų dalyviams.

Kas dar? – Būtina išankstinė registracija (spausti čia), nes žmonių skaičius grupėje yra ribotas. Vienu metu galime priimti iki 15 asmenų.

Bendradarbiaudami su kavine „Druska Miltai Vanduo“ Istorijų namai pakvies į garso pasakojimą gamtos ir istorijos apsuptyje įsikūrusių Istorijų namų kiemelyje, kuriame lankytojus lydės didžėjai (Žygimantas Kudirka, Audrius Pocius ir Pilypas Misiukevičius).

Kaina? – Nemokamai. Ekspozicija nuo 18 val. iki 24 val. atvira visiems.