Orientacinis žaidimas vaikams „Praeities detektyvai“

Jono Šliūpo muziejus ir jo kiemas slepia daugybę įdomių istorijų. Smalsu, kokių? Kviečiame į orientacinį žaidimą, kuriame jas pasakos ir į praėjusį laiką nukels čia vaikystę praleidęs pirmojo Palangos burmistro sūnus Vytautas. Tiesa, keliauti kartu su juo mums prireiks laiko mašinos, nes Vytauto vaikystę ir mūsų dienas skiria šimtas metų ir daugybė naujovių. Pasitelkę vieną iš jų – savo mobiliajame telefone įdiegtą lobių paieškos programėlę, įgysite galių pamatyti ir suprasti, kaip pasikeitė – o gal liko visai toks pat – mūsų pasaulis. Tapę praeities detektyvais, orientaciniame žaidime ieškosite Vytauto vaikystės istorijų, kurias paslėpėme muziejaus kieme. Jas atradę – atliksite smagias užduotis ir, rinkdami lobio taškus, rungsitės dėl nugalėtojo titulo.

Atradimo džiaugsmą sustiprins žaidimo programėlėje vaiko balsu įgarsintos ir iliustruotos, Vytauto prisiminimais papildytos istorijos. Jos leis mažajam žaidėjui nepažinų tarpukarį pamatyti vaiko akimis, o su istorijų herojumi užmegzti jaukų asmeninį ryšį.

Žaidime gali dalyvauti ir judėjimo negalią turintys asmenys, nes stotelės išdėstytos kieta danga dengtoje muziejaus teritorijoje, jos nereikalaus pakilti laiptais, o laimėtoju taps nebūtinai tas, kuris žaidimo užduotis įveikė greičiausiai, bet tas, kuris jas įveikė teisingai.

Žaidimas skirtas 6–12 metų vaikams ir šeimoms, pavieniams asmenims ir grupėms. Jį užsisakyti galite atvykę į muziejų, el. paštu arba tel. +370 698 16053.

Žaidimo kūrimą finansavo Lietuvos kultūros taryba.

Programėlės naudojimo instrukciją galite parsisiųsti: spausti čia

Projekto koordinatorė – Ieva Žiubrienė
Kompozitorius – Kristijonas Lučinskas
Iliustratorė – Urtė Kraniauskaitė
Žaidimo balsas – Adelė Makaraitė