Būk stiprus! Atlaikyk visus kirčius!

  • Bokšto g. 20/18
  • Trukmė iki 120 min.
  • Grupės dydis iki 20 asm.
  • Suaugusieji
  • Proginės veiklos
  • 50 € - 7 asmenų grupei; 100 € - 14 asmenų grupei.

Šiandien vyrui retai į rankas tenka paimti tikrą ginklą. Tačiau dar visai neseniai vyrai kaip patį garbingiausią užsiėmimą rinkdavosi būtent kario amatą. Jei keliausime dar toliau į istoriją, matysime, kad akmens amžiuje vyrai su ginklu ne tik gindavo savuosius, bet ir susimedžiodavo maisto, užtikrindavo saugumą ir ieškodavo naujų vietų gyvenimui.

Bernvakario programos metu galėsite išmėginti būsimojo jaunojo ir jo draugų gebėjimus atlaikyti vyro išbandymus istorijos tėkmėje. Sužinosite ne tik apie mūsų krašto karybos ypatumus nuo pat akmens amžiaus, bet ir tapsite aktyvūs to dalyviai. Ar sugebėtumėt pabėgėti kelis metrus su kario šarvais? Ar parūpintumėt maisto savo šeimai, turėdami tik lanką ir strėlę? Ar mokėtumėt įžiebti kibirkštį, turėdami tik titnagą ir skeltuvą? Visa tai ir dar daugiau iššūkių ir nuotykių laukia tų, kurie ryšis išmėginti save tokiose veiklose, su kuriomis kasdien susidurdavo mūsų protėviai.

Atlaikius ir išlaikius visus išbandymus, būsimą jaunąjį apdovanosime TIKRO vyro pažymėjimu, kuris patvirtins, kad vyras ne tik puikiai pasiruošęs šeimai, bet ir sugebėtų pasirūpinti savimi bei kitais ir daug sunkesniais laikais.

Šventės programa aptariama individualiai užsakymo metu.

Programą užsisakyti galite el. p. basteja@lnm.lt arba tel. +370 (5) 261 2149.

Lankytojams aktuali informacija dėl COVID-19