Vasario 16-oji Lietuvos nacionaliniame muziejuje


Vasario 16-oji Lietuvos nacionaliniame muziejuje

Vasario 16 d. dirbs visos Lietuvos nacionalinio muziejaus ekspozicijos.

Nuo 10 val. kviesime papuošti Gedimino pilies bokšto sienas trispalvėmis su gimtadienio sveikinimais ir linkėjimais Lietuvai. Daugiau informacijos: spausti čia (nuoroda).

12 ir 16 val. kviesime į tradiciniu tapusį edukacinį žaidimą šeimoms su mokyklinio amžiaus vaikais „Geltona – žalia – raudona“. Daugiau informacijos: spausti čia (nuoroda).

12 val. kviesime į edukacinę popietę „Kuo kvepia laisvė…“ Jono Basanavičiaus gimtinėje. Daugiau informacijos: spausti čia (nuoroda).

12 val. kviesime į ekskursiją „Vilniaus karinės tvirtovės paslaptys ir atradimai“. Daugiau informacijos: spausti čia (nuoroda).

14 val. kviesime į Vasario 16-osios minėjimą prie Lietuvos nepriklausomybės signatarų namų Vilniuje. Ekspozicija lankytojams atidaroma nuo 15 valandos.

Signatarų namų, Naujajame arsenale veikiančios parodos, Vinco Kudirkos muziejaus, Jono Basanavičiaus gimtinės ir Jono Šliūpo memorialinės sodybos lankymas nemokamas. Gedimino pilies bokšto, Senojo arsenalo, Vilniaus gynybinės sienos bastėjos, Kazio Varnelio namų-muziejaus, buvusios areštinės lankymo kaina šventinė – 2 eurai suaugusiesiems ir 1 euras su nuolaida.

vasario 16, 2020


Kitos naujienos

Home buttonAtgal