Tarptautinės mokytojų dienos proga – dovana mokytojams

Minėdamas Tarptautinę mokytojų dieną Lietuvos nacionalinis muziejus kviečia mokytojus visą mėnesį nuo spalio 6 d. iki lapkričio 5 d. su mokytojo pažymėjimu nemokamai lankytis visuose Lietuvos nacionalinio muziejaus padaliniuose ir parodose.

Tikimasi, kad ši akcija leis mokytojams įsitikinti, kad visoje šalyje net dešimt padalinių turintis ir daugiau nei pusantro milijono eksponatų saugantis muziejus yra puiki erdvė rengti ne tik jau įprastus edukacinius užsiėmimus, bet ir formaliojo ugdymo programos pamokas įvairiomis temomis.

Kartu su mokytojais atrastos įvairios formos, priemonės ir būdai kuriant integruotas pamokas muziejuje, atveriant muziejų kaip mokinių savanorystės ir praktikos traukos vietą sudarys sąlygas aktyviam, ilgalaikiam ir įvairiam Lietuvos nacionalinio muziejaus bendradarbiavimui su mokytojais ir bendrojo ugdymo mokyklomis.

Mokytojų bus prašoma pasidalinti savo mintimis ir užpildyti anketą, kuri padėtų muziejui tapti jų partneriu ugdymo procese. Anketą rasite bet kurio muziejaus padalinio kasoje. Muziejus bus dėkingas už mokytojų mintis, idėjas ir skirtą laiką. O trys geriausios ir naudingiausios idėjos, kurias pateiksite pildomoje anketoje, sulauks specialaus įvertinimo (tad nepamirškite nurodyti, kaip su Jumis susisiekti)!

Taip pat kviečiame mokytojus, norinčius vesti integruotas pamokas muziejuje arba bendradarbiauti su muziejumi, įgyvendinant įvairias kitas veiklas, kreiptis el. paštu egle.paulauskiene@lnm.lt

spalio 5, 2020 - lapkričio 5, 2020


Kitos naujienos

Home buttonAtgal