Savaitgalio renginiai šeimoms

Šį savaitgalį muziejus kviečia į vaikų dienos linksmybes ir ragina pasveikinti tėčius ypatingose vietose!

Birželio 1 d.

11 ir 15 val. Geležinis vilkas kviečia vaikų gynimo dienos proga vaikus ir tėvelius atvykti edukacijas Gedimino pilies bokšte. Sužinokite, kaip pasikeitė miestas nuo kunigaikščio Gedimino sapno laikų! Kaina – 1 eur. 

Detali informacija: spauskite čia (nuoroda)

13 ir 16 val. vaikų diena su Bazilisku Vilniaus gynybinės sienos bastėjoje: penktą šimtmetį skaičiuojantys mūrai, patrankos ir žinoma – bastėjoje gyvenančio drakono Bazilisko paieškos. Kaina – 1 eur.

Detali informacija: spauskite čia (nuoroda)

Nuo 10 iki 18 val. Signatarų namuose šeimų laukia įvairios edukacinės užduotys muziejaus ekspozicijoje, pažintis su Nepriklausomybės Akto pasirašymo aplinkybėmis ir signatarų asmenybėmis. Vaikai šią dieną lanko nemokamai.

Detali informacija: spauskite čia (nuoroda)

Birželio 2 d. 

11 ir 15 val. Gedimino pilies bokšte laukia pažintis su pilies istorija, o atlaikę kryžiuočių antpuolį galės pagaminti dovanėles tėveliams atvirukų dirbtuvėse. Pagamintas dovanėles įteikti pakviesime ypatingoje vietoje – apžvalgos aikštelėje. Kaina – 1 eur. 

Detali informacija: spauskite čia (nuoroda)

12 ir 14 val. Lietuvos nacionaliniame muziejuje (Arsenalo g. 1) tėčiai su vaikais galės dalyvauti interaktyvioje edukacinėje ekskursijoje „Pažintis su senąja Lietuvos istorija“. Kaina – 50 ct.

12 ir 16 val. tėvo dienos proga šeimos kviečiamos į pažintį su Bastėja ir joje tūnančiu Bazikisku. Edukacinio užsiėmimo pabaigoje vaikai su vadovu savo rankomis gamins dovanėles tėčiams – geriausių linkėjimų pripildytus Bazilisko medalikėlius. O įteiks jas nuostabią Vilniaus panoramą atveriančiojoje bastėjos terasoje.

Detali informacija: spauskite čia (nuoroda)

Nuo 10 iki 15 val. Kazio Varnelio namai-muziejus taikys nuolaidas tėčiams ir kvies į stulbinančią kelionę po istorijos ir meno labirintus.


birželio 1, 2019 | Gedimino pilies bokštas, Arsenalo g. 5


Kitos naujienos

Home buttonAtgal