„Sostinės dienos“ su muziejumi: sukurk savo ateities Vilnių


„Sostinės dienos“ su muziejumi: sukurk savo ateities Vilnių

Lietuvos nacionalinis muziejus prisijungia prie šiųmetinių „Sostinės dienų“ ir jas kviečia švęsti kartu. Šeštadienį nuo 12 val. iki 18 val. šalia Karaliaus Mindaugo paminklo su šeimomis bendraus ir mažiesiems užsiėmimus ves muziejaus edukacijos specialistai.

Nuo 12 iki 18 val. tėvai su vaikais bus kviečiami kartu kurti Vilniaus albumą – „Mano ateities Vilnius“. Savo įsivaizdavimą, kaip ateityje turėtų atrodyti šalies sostinė, dalyviai galės piešti ant bendro stendo, kartu su visais, arba individualiai, tam pasitelkdami spalvotas kreideles. Nes greičiausiai ir Jūs nepamenate, kad Vilnius kada nors būtų buvęs pilkas? Tuo labiau per „Sostinės dienas“!

Kad Lietuvos sostinė apipinta magiškomis istorijomis – žinome kiekvienas. Tačiau kai kurios iš tų istorijų turi ir realų pagrindą. Ekskursijų 12 ir 15 val. metu tyrinėsite, žaisite ir kartu bandysime išsiaiškinti, kaip įsikūrė Vilnius, kada iš tikrųjų pastatyta Gedimino pilis, kur bokšto kalne paslėpti lobiai, ieškosime, kur ir kodėl stovėjo miesto gynybinė siena, sužinosite, kur vaikštinėja kunigaikščio Žygimanto Augusto vėlė. Ekskursijos pabaigoje visų Jūsų lauks siurprizas.

„Sostinės dienų“ metu šalia Karaliaus Mindaugo paminklo ir Lietuvos nacionalinio muziejaus ir šiemet veiks atnaujintas, išsiplėtęs, vaikų bei šeimų gausiai lankomas „Žaidimų ir atrakcijų parkas“.

Čia mažųjų ir jau paaugusių lauks gausybė pramogų ir žaidimų – karuselės, šokinėjimas su guminiais lynais, vandens baseinai su valtelėmis ir gigantiškais burbulais, kuriuose bus galima pasiplaukioti net nesušlapus, specialios automatinės mašinėlės, kuriomis mažieji galės pasivažinėti tiesiog patys, ir daugybė kitų nekasdienių pramogų. Be to, šiame vaikams ir šeimoms skirtame parke pirmą kartą bus įrengta scena „Žaismai“, kurioje savo pasirodymus surengs vaikų ypač laukiami muzikos, teatro ir šokio atlikėjai.

Laukiame Jūsų rugpjūčio 31 d., šeštadienį, 12 val. prie Lietuvos nacionalinio muziejaus, šalia Karaliaus Mindaugo paminklo.

Norintys dalyvauti ekskursijose laukiami 12 val. ir 15 val. Arsenalo g. 1, lauke prie Lietuvos nacionalinio muziejaus įėjimo.

rugpjūčio 31, 2019 | Naujasis arsenalas, Arsenalo g. 1


Kitos naujienos

Home buttonAtgal