Kalėdas paminėkite specialiose šventinėse ekskursijose

 
 

Lietuvos nacionalinis muziejus kviečia per Kalėdas neužsisėdėti namie ir atvykti į specialias šventines ekskursijas.

Signatarų namai kviečia gruodžio 26 ir 29 d. 14 val. sudalyvauti ekskursijoje „Didžiosios žiemos šventės tarpukario Lietuvoje“, kurioje sužinosite, kaip Kalėdas ir Naujuosius metus tarpukariu švęsdavo ne tik visuomenė, bet ir kaip jas sutikdavo Nepriklausomybės Akto signatarai. Kokie šventiniai sveikinimai, reklamos, dovanos, pramogos buvo populiarios tarpukario Lietuvoje ir kaip formavosi naujametinio vakaro sutikimo papročiai, kurie ilgainiui sukūrė naujas tradicijas, išlikusias iki šių dienų? Registracija: spausti čia (nuoroda)

Gedimino piles bokštas kviečia gruodžio 26 d. 16 val. sudalyvauti šventinėje ekskursijoje „Kalėdinis Vilnius 360°“, kurios metu ne tik susipažinsite su pilių ir Vilniaus istorija, „sudalyvausite“ Baltijos kelyje, bet turėsite unikalią galimybę pasigrožėti  šventiškai pasipuošusiu Vilniumi. Registracija: spausti čia (nuoroda)

Buvusi areštinė kviečia gruodžio 26 d. 12 val. sudalyvauti ekskursijoje „Vilniaus karinės tvirtovės paslaptys ir atradimai“, kurios metu bus pristatoma pilių teritorijos kaita nuo XIV a. iki XIX a., kuomet pilių teritorijoje buvo įrengta carinė tvirtovė ir turėsite galimybę apžiūrėti buvusioje areštinėje veikiančią parodą „Pažadinti: Gedimino kalne rastų sukilėlių istorija“. Po ekskursijos visus sužvarbusius vaišinsime šiltu arbatos puodeliu. Registracija: spausti čia (nuoroda)

Vilniaus gynybinės sienos bastėja kviečia gruodžio 26 d. 11 val. sudalyvauti ekskursijoje „Kalėdos pas Baziliską“. Registracija: spausti čia (nuoroda)

Ekskursijos nemokamos įsigijusiems lankytojo bilietą (išskyrus ekskursiją su parodos lankymu Buvusioje areštinėje, kuri kainuoja nuo 2 iki 6 eur).


Gruodžio 24 ir 25 dienomis muziejus nedirbs. Gruodžio 26 d. dirbs visi muziejaus padaliniai. Sausio 1 d. dirbs tik Gedimino pilies bokštas.

Nedarbo dienų išvakarėse muziejus dirbs valanda trumpiau.

gruodžio 26, 2019 - gruodžio 29, 2019


Kitos naujienos

Home buttonAtgal