Pareikškite savo nuomonę apie muziejų ir laimėkite vertingų leidinių!


Pareikškite savo nuomonę apie muziejų ir laimėkite vertingų leidinių!

Mielieji Lietuvos nacionalinio muziejaus lankytojai!

Grįžtamasis ryšys yra svarbi kiekvieno darbo dalis. Tik žinodamas, kaip tave vertina, gali tobulėti, stengtis būti geresnis, pasiūlyti naujų idėjų ir sumanymų, nestovėti vietoje ir eiti koja kojon su laiku ir moderniu pasauliu.

Lietuvos nacionalinis muziejus ir jam priklausantys padaliniai atlieka tyrimą, kurio tikslas – išsiaiškinti muziejaus lankytojų nuomonę apie čia esančias ekspozicijas, rengiamas ekskursijas, edukacines veiklas. Kviečiame Jus taip pat išreikšti savo nuomonę apie aptarnavimą, muziejaus ekspozicijas, parodas, informacijos sklaidą ir bendrą muziejaus pastatų būklę.

Šio tyrimo rezultatai padės Lietuvos nacionaliniam muziejui įvertinti savo stiprybes ir silpnybes, geriau suprasti lankytojų poreikius ir, į juos atsižvelgus, tobulinti savo veiklą.

Pildydami anketą užtruksite tik 5 minutes, o atsidėkodamas Lietuvos nacionalinis muziejus 20 laimingųjų apdovanos vertingais leidiniais.

Anketa yra anoniminė ir konfidenciali, apibendrinti atsakymai bus naudojami rengiant muziejaus veiklos analizę. Jei norite pabandyti laimėti leidinį, būtinai palikite savo kontaktinius duomenis.

Anketą, kurioje galite pareikšti savo nuomonę apie muziejaus teikiamas paslaugas, rasite PASPAUDĘ ČIA.

Anketą rasite ir visų Lietuvos nacionalinio muziejaus ekspozicinių padalinių kasose: Naujajame ir Senajame arsenaluose, Vilniaus gynybinės sienos bastėjoje, Kazio Varnelio namuose-muziejuje, Gedimino pilies bokšte, Jono Basanavičiaus gimtinėje, Vinco Kudirkos muziejuje, Jono Šliūpo memorialinėje sodyboje.

rugsėjo 1, 2017 - lapkričio 1, 2017


Kitos naujienos

Home buttonAtgal